Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş

www.husufi.com’da satışa sunulan ürünlerin tamamı orijinaldir.

www.husufi.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.

Ürün elinize sipariş ettiğiniz bedenden, modelden ya da renkten farklı gelirse info@husufi.com mail adresimize ulaşarak değişim yapabilirsiniz.

www.husufi.com ‘dan verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse info@husufi.com mail adresimize ulaşarak değiştirebilirsiniz.

Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için info@husufi.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

www.husufi.com ürünlerinin hassas ve doğal kumaşlardan üretilmesi sebebi ile her ürünün üzerinde bulunan yıkama ve kurutma talimatına göre temizliği yapılmalıdır.

Kargo/Ulaşım

Yurt içi siparişler 1-7 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır.
Yurt dışı siparişler 3-10 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır.

Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.

Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.

Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler firmamıza geri gönderilir.

İptal & İade

Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü geri iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren 7-10 iş günü içerisinde paranız iade edilmektedir.

Ürünün size ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünü iade süresi geçmeden (14 gün) tarafımıza göndermeniz halinde gerekli işlemler yapılarak para iadesi gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.